Skoda Kodiaq 2.0 TDI Style

150.00 / Day
 • 2020
 • Diesel
 • Automatike
 • 5 Dyer
4X4
Lava Blue - Ekran me prekje
Radio dhe Navigator (Gen2) SD Card x2
Klimatronic me 3 zona
Bluetooth
Ditet Çmimi/Dite
01-06 Ditë 150.00
07-14 Ditë 120.00
15-30 Ditë 95.00
30+ Ditë 60.00

Rezervoni Automjetin

  Kategoria e Mjetit*

  Emër Mbiemër*
  Email
  Numri telefonit
  Nisja*

  Dorëzimi

  Data e marrjes*
  Data e dorëzimit*
  Ju lutemi vendosni të dhënat