Skoda Fabia New Combi

55.00 / Day
 • 2018
 • Petrol
 • Automatike
 • 5 Dyer
Audio Input
FM Radio
USB
A/C
Sensore parkimi
Drita mjegulle

New Entry 2021! Investojmë me 4 Skoda Fabia New Combi për Flotën e Qirasë Operacionale me kërkesën e klientëve tanë! ALBARENT vijon përpjekjet, ndonëse sektori automotiv dhe i shërbimeve të qirasë së automjeteve po përjeton shumë vështirësi nga pandemia! Mjetet e reja vijnë me motorizim 1.0 TSI benzinë, superekonomik, kamio manuale,
bluetooth, sensorë parkimi para dhe pas me shfaqje në ekran, climatronic me rregullim automatik, drita mjegulle, sensor presioni gomash, shina mbi tavan, rrjetë ndarëse bagazhi, etj.

Ditet Çmimi/Dite
01-06 Ditë 55.00
07-14 Ditë 50.00
15-30 Ditë 45.00
30+ Ditë 40.00

Rezervoni Automjetin

  Kategoria e Mjetit*

  Emër Mbiemër*
  Email
  Numri telefonit
  Nisja*

  Dorëzimi

  Data e marrjes*
  Data e dorëzimit*
  Ju lutemi vendosni të dhënat

  New Entry 2021! Investojmë me 4 Skoda Fabia New Combi për Flotën e Qirasë Operacionale me kërkesën e klientëve tanë! ALBARENT vijon përpjekjet, ndonëse sektori automotiv dhe i shërbimeve të qirasë së automjeteve po përjeton shumë vështirësi nga pandemia! Mjetet e reja vijnë me motorizim 1.0 TSI benzinë, superekonomik, kamio manuale,
  bluetooth, sensorë parkimi para dhe pas me shfaqje në ekran, climatronic me rregullim automatik, drita mjegulle, sensor presioni gomash, shina mbi tavan, rrjetë ndarëse bagazhi, etj.