ŠKODA Fabia Combi

55.00 / Day
 • 2021
 • Benzinë
 • Manual
 • 4
Ekran me prekje
Pilot automatik
FULL LED
Navigacion

NEW ŠKODA Fabia Combi 1.0 MPI, manuale. Kondicioner, Pasqyrat e jashtme elektrike dhe me ngrohje, Xhama privacy, Shina tavan, Drita mjegulle, Start-Stop, Touchscreen, etj.

Ditet Çmimi/Dite
01-06 Ditë 55.00
07-14 Ditë 50.00
15-30 Ditë 45.00
30+ Ditë 40.00

Rezervoni Automjetin

  Kategoria e Mjetit*

  Emër Mbiemër*
  Email
  Numri telefonit
  Nisja*

  Dorëzimi

  Data e marrjes*
  Data e dorëzimit*
  Ju lutemi vendosni të dhënat

  NEW ŠKODA Fabia Combi 1.0 MPI, manuale. Kondicioner, Pasqyrat e jashtme elektrike dhe me ngrohje, Xhama privacy, Shina tavan, Drita mjegulle, Start-Stop, Touchscreen, etj.