ŠKODA Fabia Ambition

55.00 / Day
 • 2021
 • Benzine
 • Manuale
 • 4
Ekran me prekje
Pilot automatik
FULL LED
Navigacion

NEW ŠKODA Fabia Ambition 1.0 MPI HB, manuale. Timon me komanda, Pasqyrat e jashtme elektrike dhe me ngrohje, Klimatizator, Xhama elektrike, Bluetooth, Smart Link, Radio Swing me Touchscreen e USB, Drita mjegulle, Ndihmës korsie, Xhamat privacy, etj!

Ditet Çmimi/Dite
01-06 Ditë 55.00
07-14 Ditë 50.00
15-30 Ditë 45.00
30+ Ditë 40.00

Rezervoni Automjetin

  Zgjidhni nje makinë*
  Emër Mbiemër*
  Email
  Numri telefonit
  Nisja*

  Dorëzimi

  Data e marrjes*
  Data e dorëzimit*
  Ju lutemi vendosni të dhënat
  Extra Equipments