Hyundai Venue QX Elegance 2022

120.00 / Day
 • 2022
 • Benzine
 • Automatike
 • 4
Bluetooth për telefonin
FM Radio
Sedilje ISOFIX

?? NEW ENTRY ALBARENT! Edhe 4 HYUNDAI Venue QX Elegance 2022, 1.6 Automatike për Flotën tonë! ??
✔️Kategoria e qerasë Premium Kompakte rrit edhe më tej cilësinë për klientelën tonë! Si ngahera nuk kursehemi tek opcionet e sigurisë dhe komfortit: 8 Airbag, ABS+ ESC+ HAC, ISOFIX, Siguresë dyersh për fëmijët, Sistem drejtimi elektrohidraulik, Sistem Multimedia 8’, Touchscreen, Komanda në timon, Klima automatike, Bluetooth, Konsol qëndror digjital 4.2’, Pasqyrat me ngrohje dhe komandim eletrik e palosje me buton, Disqe alumini, Sensorë e Kamera parkimi pas, Drita pozicioni LED, Drita mjegulle, Shina tavan, Matës presioni gomash, Pilot automatik, Komanda vokale, Sensor drite e shiu, Dalje 12V e USB, Apple & Android Car Play, Timon e levë marshi lëkure, etj! ??
#ALBARENT #WelcomeOnBoard #PremiumCarRentalDeals #Best ??#YourSafeFriend #YourWheelsHome #YourTravelFamily #HyundaiVenue

Ditet Çmimi/Dite
01-06 Ditë 120.00
07-14 Ditë 90.00
15-30 Ditë 70.00
30+ Ditë 50.00

Rezervoni Automjetin

  Zgjidhni nje makinë*
  Emër Mbiemër*
  Email
  Numri telefonit
  Nisja*

  Dorëzimi

  Data e marrjes*
  Data e dorëzimit*
  Ju lutemi vendosni të dhënat
  Extra Equipments