Hyundai Tucson 2021

150.00 / Day
 • 2021
 • Nafte
 • Automatike
 • 4
Bluetooth për telefonin
FM Radio
Sedilje ISOFIX

NEW ENTRY! Hyundai Tucson 2021 –  1.6 Naftë 🙏

Hyundai Tucson 2021, 1.6 naftë, automatike, futuristike, super teknologjike dhe plot karakter! 👌🙌

Ekrane me prekje, kroskot digjital, pilot automatik e ndihmës korsie, ndihmës distance, sensorë parkimi para e mbrapa dhe kamera pas, klima automatike me dy zona, 6 airbag, timon lëkure multifunksional, drita led para e pas, xhama me errësim pas, disqe alumini dizajn, sedilje me ngrohje e me rregullim elektrik, xhama elektrike, sensorë drite e shiu, drita mjegulle, ndihmës zbritje off-road, ndihmës ngjitje e auto-hold, frena elektrike, menu guide e diferencuar, ndezje me buton, eco auto-stop, pasqyra me palosje me buton, shina mbi tavan, gomë rezervë, etj.

👌 #ALBARENT #BestCarRentalDeals #BestAlbanianFleet 🔝🇦🇱🚘🥇

🌐 www.albarent.al

Ditet Çmimi/Dite
01-06 Ditë 150.00
07-14 Ditë 120.00
15-30 Ditë 95.00
30+ Ditë 60.00

Rezervoni Automjetin

  Kategoria e Mjetit*

  Emër Mbiemër*
  Email
  Numri telefonit
  Nisja*

  Dorëzimi

  Data e marrjes*
  Data e dorëzimit*
  Ju lutemi vendosni të dhënat

  NEW ENTRY! Hyundai Tucson 2021 –  1.6 Naftë 🙏

  Hyundai Tucson 2021, 1.6 naftë, automatike, futuristike, super teknologjike dhe plot karakter! 👌🙌

  Ekrane me prekje, kroskot digjital, pilot automatik e ndihmës korsie, ndihmës distance, sensorë parkimi para e mbrapa dhe kamera pas, klima automatike me dy zona, 6 airbag, timon lëkure multifunksional, drita led para e pas, xhama me errësim pas, disqe alumini dizajn, sedilje me ngrohje e me rregullim elektrik, xhama elektrike, sensorë drite e shiu, drita mjegulle, ndihmës zbritje off-road, ndihmës ngjitje e auto-hold, frena elektrike, menu guide e diferencuar, ndezje me buton, eco auto-stop, pasqyra me palosje me buton, shina mbi tavan, gomë rezervë, etj.

  👌 #ALBARENT #BestCarRentalDeals #BestAlbanianFleet 🔝🇦🇱🚘🥇

  🌐 www.albarent.al