Hyundai Tucson 1.7/2.0 CRDI

150.00 / Day
 • 2017/2018/2020
 • Diesel
 • Automatike
 • 5 Dyer
A/C
Sensore Parkimi
AUX
FM Radio
USB
Bluetooth

Tjetër investim për Flotën e Qerasë për sezonin veror e vijim, Kategoria SUV Kompakt. Ekonomike, e bukur, praktike dhe komode! Hyundai TUCSON (2020), 1.6 naftë, automatike, drita mjegulle, drita led, xhamat elektrike e me errësim mbrapa, klima automatike me 2 zona, ekran i madh me navigator, bluetooth, usb, radio cd-mp3/4, aux, 6 airbag, celesa me pult, gomë rezervë, mbajtëse krahu mesi, boja metalike, sensorë parkimi dhe kamera pas, disqe alumini, komandim me zë, timon lëkure multifunksional me komanda, paketë kromi & spoilera, pasqyra elektrike me palosje, shina tavan, eco-autostop, pilot automatik, sensor drite/shiu, frena elektrike, ndihmës disheze e maloreje, sedilje me ngrohje, ndihmës korsie, etj! 2020-21, fazë shumë e vështirë për sektorin tonë, nga pandemia, por ALBARENT po kombinon çdo opcion për përballimin e rezervimeve dhe rifillimin e punës pas krizës dhe karantinës!

Ditet Çmimi/Dite
01-06 Ditë 150.00
07-14 Ditë 120.00
15-30 Ditë 90.00
30+ Ditë 60.00

Rezervoni Automjetin

  Kategoria e Mjetit*

  Emër Mbiemër*
  Email
  Numri telefonit
  Nisja*

  Dorëzimi

  Data e marrjes*
  Data e dorëzimit*
  Ju lutemi vendosni të dhënat

  Tjetër investim për Flotën e Qerasë për sezonin veror e vijim, Kategoria SUV Kompakt. Ekonomike, e bukur, praktike dhe komode! Hyundai TUCSON (2020), 1.6 naftë, automatike, drita mjegulle, drita led, xhamat elektrike e me errësim mbrapa, klima automatike me 2 zona, ekran i madh me navigator, bluetooth, usb, radio cd-mp3/4, aux, 6 airbag, celesa me pult, gomë rezervë, mbajtëse krahu mesi, boja metalike, sensorë parkimi dhe kamera pas, disqe alumini, komandim me zë, timon lëkure multifunksional me komanda, paketë kromi & spoilera, pasqyra elektrike me palosje, shina tavan, eco-autostop, pilot automatik, sensor drite/shiu, frena elektrike, ndihmës disheze e maloreje, sedilje me ngrohje, ndihmës korsie, etj! 2020-21, fazë shumë e vështirë për sektorin tonë, nga pandemia, por ALBARENT po kombinon çdo opcion për përballimin e rezervimeve dhe rifillimin e punës pas krizës dhe karantinës!