Hyundai i20

50.00 / Day
 • 2021
 • Benzine
 • Automatike
 • 4
Bluetooth
FM Radio
ISOFIX

NEW ENTRY! Hyundai i20 –  1.4 Benzinë 🙏

Hyundai i20 1.4 benzinë, automatike, komode e praktike! 👌🙌

Me kondicioner, radio cd/mp3/4, aux/usb/bluetooth, apple carplay & android auto (ekran i madh me prekje me mundësi aplikacionesh navigimi, muzike, etj), sedilje para dhe timon me ngrohje, timon multifunksional me komanda vokale e pilot automatik, xhama elektrike, drita mjegulle, 6 airbag, mbyllje me pult, versioni sedan, gomë rezervë, sensore parkimi etj! 👌 #ALBARENT #BestCarRentalDeals #BestAlbanianFleet 🔝🇦🇱🚘🥇 🌐 Për info dhe rezervime: www.albarent.al

Ditet Çmimi/Dite
01-06 Ditë 50.00
07-14 Ditë 45.00
15-30 Ditë 40.00
30+ Ditë 35.00

Rezervoni Automjetin

  Kategoria e Mjetit*

  Emër Mbiemër*
  Email
  Numri telefonit
  Nisja*

  Dorëzimi

  Data e marrjes*
  Data e dorëzimit*
  Ju lutemi vendosni të dhënat

  NEW ENTRY! Hyundai i20 –  1.4 Benzinë 🙏

  Hyundai i20 1.4 benzinë, automatike, komode e praktike! 👌🙌

  Me kondicioner, radio cd/mp3/4, aux/usb/bluetooth, apple carplay & android auto (ekran i madh me prekje me mundësi aplikacionesh navigimi, muzike, etj), sedilje para dhe timon me ngrohje, timon multifunksional me komanda vokale e pilot automatik, xhama elektrike, drita mjegulle, 6 airbag, mbyllje me pult, versioni sedan, gomë rezervë, sensore parkimi etj! 👌 #ALBARENT #BestCarRentalDeals #BestAlbanianFleet 🔝🇦🇱🚘🥇 🌐 Për info dhe rezervime: www.albarent.al