Hyundai GRAND Santa Fe 2.2

150.00 / Day
 • 2023
 • Diesel
 • Automatic
 • 5
A/C
AUX
Bluetooth
USB
Touchscreen

Kategoria SUV 6+1 ALBARENT! Extra Full Options – plot e perplot me çdo opcion te imagjinueshem! Hyundai GRAND Santa Fe 2.2 CRDI Automatike, Xenon, Led, drita mjegulle, Navi me Touch, Bluetooth, Radio Cd Mp3/4, Sd, Usb, Aux, sedilje lekure me ngrohje e ftohje, sedilje elektrike dhe memorie para, bagazh me hapje me buton, Keyless Go ndezje me buton e hapje me prekje, xhama te erreta mbrapa, tavan panoramik, shina tavan, spoiler e marmita kromi, pakete kromi, pasqyra me palosje me buton e sinjale, xhamat elektrike, komanda ne timon, auto pilot, sensor drite e shiu, perde anesore mbrapa, gome rezerve, parapeta shiu para e mbrapa, boks frigo, klima automatike me disa zona, disqe alumini, sensor parkimi para e mbrapa dhe kamera, komanda zanore, 4WD me bllokues diferencialesh, frena elektrike, etj! #BestAlbanianCarRentalFleet #Albarent www.albarent.al info@albarent.al

Ditet Çmimi/Dite
01-06 Days 150.00
07-14 Days 120.00
15-30 Days 95.00
30+ Days 60.00

Rezervoni Automjetin

  Zgjidhni nje makinë*
  Emër Mbiemër*
  Email
  Numri telefonit
  Nisja*

  Dorëzimi

  Data e marrjes*
  Data e dorëzimit*
  Ju lutemi vendosni të dhënat
  Extra Equipments