Ford Kuga 1.5 TDI

120.00 / Day
 • 2017
 • Diesel
 • Automatike
 • 5 Dyer
2X4
Sensore Parkimi
AUX
Touch screen
Camera
Bluetooth

Ford KUGA, 1.5 naftë, automatike, drita mjegulle, xhamat elektrike, kondicioner, bluetooth, usb, radio cd-mp3/4, aux, 6 airbag, celesa me pult, gomë rezervë, xhamat e errëta pas, mbajtëse krahu mesi, boja metalike, sensorë parkimi pas, disqe alumini, marshe në timon, komandim me zë, timon lëkure multifunksional me komanda, paketë kromi & spoilera, pasqyra elektrike me palosje, xhamat elektrike, shina tavan, ndezje/fikje me buton, eco-autostop, pilot automatik, sensor drite/shiu, etj. 2020-2021-shi, fazë shumë e vështirë për sektorin nga Pandemia, por ALBARENT po kombinon çdo opcion për përballimin e rezervimeve dhe rifillimin e punës pas mbylljes dhe karantinës!

Ditet Çmimi/Dite
01-06 Ditë 120.00
07-14 Ditë 90.00
15-30 Ditë 70.00
30+ Ditë 50.00

Rezervoni Automjetin

  Zgjidhni nje makinë*
  Emër Mbiemër*
  Email
  Numri telefonit
  Nisja*

  Dorëzimi

  Data e marrjes*
  Data e dorëzimit*
  Ju lutemi vendosni të dhënat
  Extra Equipments