Fiat Tipo Sedan 2022

80.00 / Day
 • 2022
 • Benzine
 • Automatike
 • 4
Ekran me prekje
Pilot automatik
FULL LED
Navigacion
NEW ENTRY Fiat Tipo Sedan 1.6 Automatike 2022 për Flotën e ALBARENT! ?? Pafundësi opcionesh: Pilot Automatik, Karikues celulari WIRELESS, Drita pozicioni LED, CARPLAY/ANDROID AUTO – SMARTPHONE MIRRORING, VP2R – RADIO 7″ CAPACITIVE, BLUETOOTH, Marshe në timon, 10 Airbag, Sedilja e shoferit me rregullim lombar, Sistem monitorimi presioni gomash (T.P.M.S.), Sensor shiu e drite, Timoni me komanda dhe leva e marshit me lëkurë, Kamera parkimi pas, Mbështetëse krahu mesi para e pas, Klimatizim automatik, Sistem drejtimi elektrohidraulik me ndihmës qyteti, Drita mjegulle, Xhama të errët pas, Pasqyrat dhe xhamat elektrike, Disqe alumini, Hapje bagazhi me buton, etj! ?
Të na ecin mbarë me sezonin e postpandemisë dhe t’u shërbejnë sa më mirë klientëve tanë fantastik, që nuk na ndrrojnë me askënd! ??
Ditet Çmimi/Dite
01-06 Ditë 80.00
07-14 Ditë 70.00
15-30 Ditë 60.00
30+ Ditë 50.00

Rezervoni Automjetin

  Zgjidhni nje makinë*
  Emër Mbiemër*
  Email
  Numri telefonit
  Nisja*

  Dorëzimi

  Data e marrjes*
  Data e dorëzimit*
  Ju lutemi vendosni të dhënat
  Extra Equipments