Rezervoni Automjetin

  Kategoria e Mjetit*

  Emër Mbiemër*
  Email
  Numri telefonit
  Nisja*

  Dorëzimi

  Data e marrjes*
  Data e dorëzimit*
  Ju lutemi vendosni të dhënat

  Showing all 10 results

  MERCEDES BENZ ML 350 CDI Bluetec Full Options 2011 Grand Edition

  MERCEDES BENZ ML  350 CDI Bluetec Full Options 2011 Grand Edition. Prodhim i vitit 2011, automatike, naftë, kamera, sensorë parkimi, shina mbi tavan, sedilje lëkure, aux e bluetooth, sediljet me memorizim, etj. Automjeti ka 180000 km.

  NISSAN PATHFINDER 3.0 DCI LT 6+1 4X4 Automatike FULL EXTRA OPTIONS

  NISSAN PATHFINDER 3.0 DCI LT 6+1 4X4 Automatike FULL EXTRA OPTIONS! Klima automatike 3 zona dhe klima e përforcuar mbrapa, selektor 4X4, HI, LOW, AUTO, bllokues diferenciali, ndihmës disheze, ndihmës ndalese në malore, sensorë shiu e drite, pilot automatik, baxha xhami elektrike me mbulese dielli, shina mbi tavan, xhamat e errëta mbrapa, sedilje lëkure fine me vrimeza më ngrohje dhe elektrike, sedilje 6+1 dhe me isofix e mbështetëse para e mbrapa, sediljet e rreshtit të parë e të dytë me rregullim lombar, dritarja e pasme me hapje të veçantë nga dera e pasme, shkallë anësore, disqe alumini, sistem mediatik me ekran me prekje, radio cd-mp3, aux e usb dhe bagazhiere 6 cd, sistem fonie BOSE, voice command, bluetooth, sistem ndihmës parkimi me kamera mbrapa, 8 airbag, pasqyrat e jashtme me palosje me buton e levizje ndihmëse në ecje mbrapsht, pasqyrat me sinjale, hapje-mbyllje e makines me prekje në dyert e para dhe derën mbrapa, sedilja e shoferit me memorizim, timon lëkure me komanda, drita mjegulle, dritat Bi-Xenon me larje e ndihmës kthese, gomë rezerve, etj.Automjeti ka 176000 km.

  Mitsubishi Pajero Sport 2.5 D-ID (178 KF) Automatike 4X4, prodhim i vitit 2014

   Mitsubishi Pajero Sport 2.5 D-ID (178 KF) Automatike 4X4, prodhim i vitit 2014! Për misione pune, për udhëtime edhe në terrene Off-Road, për drejtues kantieresh, për eksplorime turistike e aventure, një kompromis perfekt me DNA Japoneze – Opcionet: timon lëkure me komanda vokale e leva kambio të integruara, pilot automatik, bluetooth, pasqyrat me komandim, ngrohje e palosje me buton, xhamat elektrike, kamio me tiptronik, reduktor 4X4 me 2H, 4H, 4HLD, 4LLD dhe Bllokues Diferenciali i pasem, 2 bateri e ngrohës sistemi nafte, drita mjegulle, shkallë anësore, busull e integruar dhe matës lartësie e pjerrësie me tregues, klima automatike me 2 zona, radio cd mp3 aux usb me touchscreen me kamera për mbrapa të integruar, 6 airbag, gomë e plotë rezervë, shina mbi tavan, mbështetëse krahu para e mbrapa, mbyllje me pult, disqe alumini, prapapeta, mbrojtëse e poshtme, sediljet para me ngrohje, etj.  Automjetet kanë midis 93000 km deri në 167000 km.

  VOLKSWAGEN CADDY Maxi Life Tramper 1.6 TDI DSG

  VOLKSWAGEN CADDY Maxi Life Tramper 1.6 TDI DSG (4+1 vënde në version Tramper ose 6+1 vende në version Van), automatike, naftë, prodhim i vitit 2011. Automjeti është i pajisur gjithashtu me të gjitha mjetet për të apasionuarit e natyres dhe kampingut. 

  Volkswagen Caddy ka 175000 km.

  VOLKSWAGEN TRANSPORTER T5 Transporter 2.0 CR-TDI, modeli 2014/2015

  VOLKSWAGEN TRANSPORTER T5 Transporter 2.0 CR-TDI, modeli 2014/2015, 8+1 vend, kambio manuale, naftë. Opcionet: Motori 2.0 versioni i fundit Comon Rail TDI me 140 Kuaj Fuqi, silencioz dhe shumë ekonomik (me një serbator 75 litra naftë përshkon mbi 1100 km!!!), KLIMA para e mbrapa me komandim ekstra dhe ngrohje mbrapa ekstra, kabina me komanda ndriçimi, xhama të errët mbrapa, dera unike mbrapa për komoditet në ngarkim bagazhesh, hapësirë e bollshme mbrapa për bagazhet, fshirëse xhami mbrapa, parakolpet e lyera me ngjyren e makines, pult qëndror dhe alarm, radio-cd-mp3 e integruar, rreshtat mbrapa të sediljeve të heqshme, timon elektro-hidraulik, 2 airbag-e, dera anësore me shinë, xhama elektrike para, gomë rezervë, pasqyra me rregullim elektrik dhe ngrohje, sensor dritash, drita mjegulle me asistent kthese, dysheme anti-zhurmë, etj. Automjetet kane midis 201000 km  230000 km.

  SKODA YETI 2.0 TDI 2X4, manuale, nafte, prodhim i vitit 2015.

  SKODA YETI 2.0 TDI 2X4, manuale, nafte, prodhim i vitit 2015. Automjetet kanë nga 115000 km deri në 140000 km.

  Skoda YETI ofron cilesi, komoditet, konsum të ulët karburanti dhe shumëfunksionalitet në terrenet shqiptare për klientelën tonë. Opcionet: Klima manuale, radio-Cd-mp3, timon elektro-hidraulik me rregullim thellesi e lartesi, parakolpet para e mbrapa të lyera me bojen e makines, spoilera para e mbrapa, pasqyrat me rregullim e sinjale, drita mjegulle te integruara, shina mbi tavan, gomë rezervë, xhamat elektrike, mbrojtëse balte mbrapa, sediljet mbrapa të heqshme me nje levizje dhe me rregullim lombar e horizontal, etj.

  SKODA OCTAVIA NEW 1.6 TDI

  SKODA OCTAVIA NEW 1.6 TDI manuale, nafte. Motori i ri silencioz e super ekonomik, Klima, hyrje Aux, SD, USB, radio-cd-mp3 dhe bagazhier CD, kompiuter bordi per konfigurime e treguesa aktive, timoni elektro-hidraulik dhe me lekure e rregullim, pasqyrat me ngrohje e palosje me buton, ndriçimi i brëndshem Led, 6 airbag, drita mjegulle me asistent kthese dhe dritat e pasme me LED, boja metalike, xhamat elektrike para e mbrapa, gomë rezervë -prodhim i vitit 2015, automjeti ka 210000 km.

  SKODA OCTAVIA NEW 1.6 TDI DSG Automatike Tiptronik, Start-Stop

  SKODA OCTAVIA NEW 1.6 TDI DSG Automatike Tiptronik, Start-Stop për kursim në ndalesa, motori i ri silencioz e super ekonomik, Klima, sensor parkimi mbrapa me shfaqje në ekran, ekran i madh multifunksional me Touchscreen dhe hyrje Aux, SD, USB, radio-cd-mp3 dhe bagazhier CD, kompiuter bordi për konfigurime e treguesa aktive, timoni elektro-hidraulik dhe me lekurë e rregullim, pasqyrat me ngrohje e palosje me buton, ndriçimi i brendshem Led, 6 airbag, xhamat e pasëm të errësuara, drita mjegulle me asistent kthese dhe dritat e pasme me LED, boja metalike, disqe alumini, sensor drite e shiu dhe rregullim dritash, xhamat elektrike para e mbrapa, mbështetëse krahu para e mbrapa, gomë rezervë -prodhim i vitit 2014, automjeti ka 180000 km.

  SKODA YETI 2.0 TDI DSG 4WD

  SKODA YETI 2.0 TDI DSG 4WD – Robuste, ekonomike në konsum, e zhdërvjellët ngado e kudo! Motori i ri 2.0 TDI 140 KF e kombinuar me kamion DSG 7 marshe automatike dhe sekuenciale, timon lëkure, radio-cd-mp3-sd-slot dhe aux-media me asistent parkimi mbrapa (shfaqet ne LCD), klima, xhama elektrike, pasqyra me rregullim elektrik, ABS, ASR, MSR, ECT, xhama të ërrësuara mbrapa, sensor parkimi me sinjal sonor, drita mjegulle me asistent kthese, disqe alumini, sistem automatik 4X4 me vetërregullim dhe ndarje aksesh 40/60 aksi para/aksi mbrapa, spoilera estetik ngjyrë alumin para e mbrapa, pasqyrat dhe dorezat me ngjyrën e makinës, shina mbi tavan, sediljet mbrapa me ndarje dhe lëvizje kurrizi si dhe lëvizje horizontale para-mbrapa për hapësirë bagazhi, mbështetëse krahu, gomë rezervë, etj – BESNIKE dhe PRAKTIKE! Automjeti ka 218000 km, prodhim i vitit 2012.

  Skoda Rapid Spaceback 1.6 TDI

  Skoda Rapid Spaceback 1.6 TDI, manuale, naftë, prodhime të vitit 2014/2015, kilometrazhi varion nga 98000 km deri në 171000 km.  Automjeti ideal për udhëtim në qytet dhe jashtë, 4+1 pasagjerë, super-bagazh! Motori i ri, silencioz dhe mjaft ekonomik. Opcionet: Klima manuale, 6 Airbag, timon hidrauliko-elektrik, CD-MP3 Radio/Stereo e integruar me AUX, sediljet para me rregullim lartësie e kurrizi dhe sportive, xhama elektrike para, kabina e ristilizuar, pasqyrat me rregullim elektrik, goma rezervë, sedilje Komfort para e mbrapa, drita mjegulle dhe asistent kthese, drita me rregullim lartësie, kompiuter bordi, pasqyrat e dorezat me ngjyrën e makinës, thyen rekorde në konsum karburanti dhe perfekte për çdo rrugë. SKODA = SIMPLY CLEVER.