Premium

Rezervoni Automjetin

  Kategoria e Mjetit*

  Emër Mbiemër*
  Email
  Numri telefonit
  Nisja*

  Dorëzimi

  Data e marrjes*
  Data e dorëzimit*
  Ju lutemi vendosni të dhënat

  Showing all 11 results

  ŠKODA Scala Ambition

  NEW ŠKODA Scala Ambition 1.0 TSI DSG Automat! Timon lëkure, inserte dekorative – Grained Black, Ndihmës anësor, Drita automatike, Pilot automatik, Drita mjegulle, Klimatizator, Kompjuteri MAXIDOT, Bluetooth, Sensorë parkimi, Disqe Alumini, Xhama privacy, Touchscreen, etj!

  2021
  Benzine
  Automatike
  4
  Ekran me prekje
  Pilot automatik
  FULL LED
  Navigacion

  SKODA OCTAVIA AMBITION 2.0 TDI DSG 2021

  SKODA OCTAVIA AMBITION 2.0 TDI DSG 2021! ALBARENT vijon investimet për Flotën e Qerasë Operacionale, Afatgjatë, duke plotësuar kërkesat e klientëve tanë të nderuar! Ju zgjidhni, ne ua vëmë në dispozicion, përfshirë shërbime, taksa, siguracione, mbulim e garanci të plotë, mirëmbajtje e mjet zëvendësues në raste nevoje, shërbëtorët tuaj 24 orë/7 ditët e javës, kudo, shtëpia juaj e automjeteve me qera! Ju merrni çelësat dhe vijoni impenjimet tuaja, për çdo gjë tjetër të mjetit jemi ne!
  Opcionet: Naftë, automatike, 0 km, me ABS+MBA+EBV+MSR+ASR, mbyllje me pult, timon elektro mekanik me regjistrim lartësie dhe thellësie, timon lëkure me komanda, ekran me prekje dhe USB, Servotronic, ndihmës për malore, JUMBO BOX, pasqyrat me palosje elektrike e ngrohje, sensor gomash, sensor drite e shiu, drita Matrix LED përpara, Front Assist, Klimatizator elektronik, pasqyrat e brendeshme me errësim automatik, sistem kontrolli për njohje korsie, sistem parkimi me sensorë para e mbrapa dhe kamera mbrapa, drita te pasme LED, paketë ndriçimi atmosfere kabine, hapja pa çelës dhe ndezja me buton, disqe alumini PULSAR 7Jx17”, kroskot digjital (FPK Display), xhamat e pasme të errësuara, paketë kromi, ngjyra metalike, 6 Airbage, dritaret me hapje elektrike para e mbrapa, gomë rezervë, drita mjegulle, etj! #ALBARENT #BestCarRentalFleet #BestAlbanianOperationalLeaseDeals www.albarent.al

  2021
  Diesel
  Automatike
  5 Dyer
  A/C
  AUX
  USB
  Bluetooth

  Skoda Superb 1.6/2.0 TDI DSG

  2016
  Diesel
  Automatike
  5 Dyer
  A/C
  USB
  AUX
  Radio FM

  Skoda YETI 1.2 TSI 2×4 DSG

  2016/2017
  Petrol
  Automatike
  5 Dyer
  Audio Input
  FM Radio
  USB
  AUX

  VW JETTA 2.0 TDI DSF

  2016
  Diesel
  Automatike
  5 Dyer
  A/C
  Bluetooth
  Sensorë Parkimi
  Kamera Parkimi

  Skoda OCTAVIA New Ambition 1.6 TDI DSG

  2018
  Diesel
  Automatike
  5 Dyer
  A/C
  AUX
  USB
  Bluetooth

  Skoda OCTAVIA New Ambition 2.0 TDI DSG

  2020
  Diesel
  Automatike
  5 Dyer
  A/C
  AUX
  USB
  Bluetooth

  Skoda OCTAVIA 1.6 TDI

  2015
  Diesel
  Manuale
  5 Dyer
  A/C
  AUX

  Skoda OCTAVIA Combi 2.0 TDI DSG

  2015/2016
  Diesel
  Automatike
  5 Dyer
  A/C
  AUX
  USB
  Bluetooth

  Skoda OCTAVIA RS-2.0 TDI DSG

  2014
  Diesel
  Automatike
  5 Dyer
  A/C
  AUX
  USB
  Bluetooth

  Skoda OCTAVIA 2.0 TDI DSG

  2016
  Diesel
  Automatike
  5 Dyer
  A/C
  AUX
  USB
  Bluetooth