Minivan

Rezervoni Automjetin

  Kategoria e Mjetit*

  Emër Mbiemër*
  Email
  Numri telefonit
  Nisja*

  Dorëzimi

  Data e marrjes*
  Data e dorëzimit*
  Ju lutemi vendosni të dhënat

  Showing all 6 results

  VW Transporter T6 TDI

  2018/2019
  Diesel
  Automatike
  4 Dyer
  7+1 Vende
  FM Radio
  A/C
  Sensore Parkimi

  VW Multivan Extra Luxury 2.0 TDI DSG

  2018
  Diesel
  Automatike
  4 Dyer
  6+1 vende
  Ne dispozicion vetem me shoferin e Albarent. Per oferta te detajuara dhe informacion ju lutem te kontaktoni ne numrat tane ose info@albarent.al

  VW Multivan 2.0 TDI DSG

  2014
  Diesel
  Automatike
  4 Dyer
  7+1 Vende
  A/C
  Luksoze
  Sensore Parkimi

  VW T6 Transporter TDI

  2016
  Diesel
  Automatike/Manuale
  4 Dyer
  8+1 Vende
  FM Radio
  A/C
  Sensore Parkimi

  Mercedes Benz Vito 2.0

  2018
  Diesel
  Automatike
  4 Dyer
  7+1 Vende
  A/C
  AUX
  FM Radio

  Volkswagen CADDY Maxi 1.6 TDI New

  2016
  Diesel
  Manuale
  5 Dyer
  6+1 Vende
  A/C
  FM Radio
  USB