Mini Ekonomike

Rezervoni Automjetin

  Kategoria e Mjetit*

  Emër Mbiemër*
  Email
  Numri telefonit
  Nisja*

  Dorëzimi

  Data e marrjes*
  Data e dorëzimit*
  Ju lutemi vendosni të dhënat

  Showing all 2 results

  Hyundai I10 Hatchback

  5 NEW Hyundai I10 Hatchback, 1.0 Automatike, për kategorinë Ekonomike të qerasë, i shtohen Flotës sonë! 😅🔝🙏 5 utilitare, me komanda në timon, kondicioner, 4 airbag, radio-cd-bluetooth, USB-Aux, xhama elektrike para, pilot automatik, pult qendror dhe drita mjegulle! 😍 #BestEconoCompactFleet #12VjetAlbarent #MëTëMirëtNëÇdoDetaj 🌐 www.albarent.al

  2021
  Petrol
  Automatike
  5 Dyer
  Audio Input
  FM Radio
  USB
  Sensor Parkimi/Kamera

  Hyundai I10 1.0 MPi

  2018-2022
  Benzinë
  Automatike
  5 Doors
  Audio Input
  FM Radio
  Sensor Parkimi
  USB