Luksoze

Rezervoni Automjetin

  Kategoria e Mjetit*

  Emër Mbiemër*
  Email
  Numri telefonit
  Nisja*

  Dorëzimi

  Data e marrjes*
  Data e dorëzimit*
  Ju lutemi vendosni të dhënat

  Showing all 7 results

  Mercedes Benz S Class 350 Lounge Extra Full Luxury

  2019
  Diesel
  Automatike
  5 Dyer
  Ne dispozicion vetem me shoferin e Albarent. Per oferta te detajuara dhe informacion ju lutem te kontaktoni ne numrat tane ose info@albarent.al

  Mercedes Benz S Class 350 Lounge Extra Full Luxury

  2012
  Petrol
  Automatike
  5 Dyer
  Ne dispozicion vetem me shoferin e Albarent. Per oferta te detajuara dhe informacion ju lutem te kontaktoni ne numrat tane ose info@albarent.al

  Mercedes-BENZ E-Class

  2015
  Diesel
  Automatike
  5 Dyer
  A/C
  Sensore Parkimi
  USB
  AUX

  Audi A4 2.0 TDI DSG

  2012
  Diesel
  Automatike
  5 Dyer
  A/C
  Full Options
  AUX
  USB

  Mercedes-BENZ E-Class 2.2

  2017
  Diesel
  Automatike
  5 Dyer
  Full Options
  Touch Screen

  Mercedes-BENZ C-Class 2.2

  2015
  Diesel
  Automatike
  5 Dyer
  USB
  AUX
  Full Options
  Kamera

  Skoda Superb 2.0 TDI DSG

  2018
  Diesel
  Automatike
  5 Dyer
  A/C
  USB
  AUX
  Radio FM