Ekonomike

Rezervoni Automjetin

  Kategoria e Mjetit*

  Emër Mbiemër*
  Email
  Numri telefonit
  Nisja*

  Dorëzimi

  Data e marrjes*
  Data e dorëzimit*
  Ju lutemi vendosni të dhënat

  Showing all 16 results

  ŠKODA Fabia Combi

  NEW ŠKODA Fabia Combi 1.0 MPI, manuale. Kondicioner, Pasqyrat e jashtme elektrike dhe me ngrohje, Xhama privacy, Shina tavan, Drita mjegulle, Start-Stop, Touchscreen, etj.

  2021
  Benzinë
  Manual
  4
  Ekran me prekje
  Pilot automatik
  FULL LED
  Navigacion

  ŠKODA Fabia Ambition

  NEW ŠKODA Fabia Ambition 1.0 MPI HB, manuale. Timon me komanda, Pasqyrat e jashtme elektrike dhe me ngrohje, Klimatizator, Xhama elektrike, Bluetooth, Smart Link, Radio Swing me Touchscreen e USB, Drita mjegulle, Ndihmës korsie, Xhamat privacy, etj!

  2021
  Benzine
  Manuale
  4
  Ekran me prekje
  Pilot automatik
  FULL LED
  Navigacion

  Fiat Tipo Sedan 2022

  NEW ENTRY Fiat Tipo Sedan 1.6 Automatike 2022 për Flotën e ALBARENT! 🔝😇 Pafundësi opcionesh: Pilot Automatik, Karikues celulari WIRELESS, Drita pozicioni LED, CARPLAY/ANDROID AUTO – SMARTPHONE MIRRORING, VP2R – RADIO 7″ CAPACITIVE, BLUETOOTH, Marshe në timon, 10 Airbag, Sedilja e shoferit me rregullim lombar, Sistem monitorimi presioni gomash (T.P.M.S.), Sensor shiu e drite, Timoni me komanda dhe leva e marshit me lëkurë, Kamera parkimi pas, Mbështetëse krahu mesi para e pas, Klimatizim automatik, Sistem drejtimi elektrohidraulik me ndihmës qyteti, Drita mjegulle, Xhama të errët pas, Pasqyrat dhe xhamat elektrike, Disqe alumini, Hapje bagazhi me buton, etj! 😍
  Të na ecin mbarë me sezonin e postpandemisë dhe t’u shërbejnë sa më mirë klientëve tanë fantastik, që nuk na ndrrojnë me askënd! 🤝🙏
  2022
  Benzine
  Automatike
  4
  Ekran me prekje
  Pilot automatik
  FULL LED
  Navigacion

  Hyundai i20

  NEW ENTRY! Hyundai i20 –  1.4 Benzinë 🙏

  Hyundai i20 1.4 benzinë, automatike, komode e praktike! 👌🙌

  Me kondicioner, radio cd/mp3/4, aux/usb/bluetooth, apple carplay & android auto (ekran i madh me prekje me mundësi aplikacionesh navigimi, muzike, etj), sedilje para dhe timon me ngrohje, timon multifunksional me komanda vokale e pilot automatik, xhama elektrike, drita mjegulle, 6 airbag, mbyllje me pult, versioni sedan, gomë rezervë, sensore parkimi etj! 👌 #ALBARENT #BestCarRentalDeals #BestAlbanianFleet 🔝🇦🇱🚘🥇 🌐 Për info dhe rezervime: www.albarent.al

  2021
  Benzine
  Automatike
  4
  Bluetooth
  FM Radio
  ISOFIX

  Skoda Fabia New Combi

  New Entry 2021! Investojmë me 4 Skoda Fabia New Combi për Flotën e Qirasë Operacionale me kërkesën e klientëve tanë! ALBARENT vijon përpjekjet, ndonëse sektori automotiv dhe i shërbimeve të qirasë së automjeteve po përjeton shumë vështirësi nga pandemia! Mjetet e reja vijnë me motorizim 1.0 TSI benzinë, superekonomik, kamio manuale,
  bluetooth, sensorë parkimi para dhe pas me shfaqje në ekran, climatronic me rregullim automatik, drita mjegulle, sensor presioni gomash, shina mbi tavan, rrjetë ndarëse bagazhi, etj.

  2018
  Petrol
  Automatike
  5 Dyer
  Audio Input
  FM Radio
  USB
  A/C

  Hyundai Accent 1.4

  Hyundai Accent 1.4 benzinë, automatike, komode e praktike! Me kondicioner, radio cd/mp3/4, aux/usb/bluetooth, apple carplay & android auto (ekran i madh me prekje me mundësi aplikacionesh navigimi, muzike, etj), sedilje para dhe timon me ngrohje, timon multifunksional me komanda vokale e pilot automatik, xhama elektrike, drita mjegulle, 6 airbag, mbyllje me pult, versioni sedan, gomë rezervë, etj! 👌 #ALBARENT #BestCarRentalDeals #BestAlbanianFleet 🔝🇦🇱🚘🥇 🌐 Për info dhe rezervime: www.albarent.al ✔️

  2021
  Petrol
  Automatike
  5 Dyer
  Audio Input
  FM Radio
  USB
  A/C

  Skoda Rapid Spaceback Ambition 1.6

  2016
  Benzinë
  Automatike
  5 Dyer
  FM Radio
  USB
  Tavan Xhami
  Bluetooth

  VW CADDY 4+1 1.6

  2018
  Diesel
  Manuale
  5 Dyer
  USB
  Bluetooth
  AUX
  FM Radio

  Skoda Fabia 1.0 STYLE 1.0 TSI

  2018
  Petrol
  Automatike
  5 Dyer
  Audio Input
  FM Radio
  USB
  A/C

  Skoda Rapid Spaceback TDI 1.4/1.6

  2016/2017
  Naftë
  Manuale
  5 Dyer
  FM Radio
  USB
  AUX
  A/C

  Seat Ibiza 1.2 TDI CR Ecomotive

  2017/2018
  Diesel
  Manuale
  5 Dyer
  Audio Input
  FM Radio
  USB
  Bluetooth

  Seat Ibiza 1.0 TSI DSG

  2018
  Petrol
  Automatike
  5 Dyer
  Audio Input
  FM Radio
  USB
  Bluetooth

  Hyundai i20 1.4 MPi

  2017-2022
  Benzinë
  Automatike
  5 Dyer
  Audio Input
  FM Radio
  USB
  Sensor Parkimi/Kamera

  Hyundai Accent 1.6

  2017-2022
  Nafte
  Automatike
  5 Dyer
  Audio Input
  FM Radio
  USB
  A/C

  Skoda Fabia Ambition 1.0 MPI

  2019
  Benzinë
  Automatik
  5 Dyer
  Audio Input
  FM Radio
  USB
  A/C

  Skoda Fabia Ambition 1.6 MPI

  2017
  Benzinë
  Manual
  5 dyer
  Audio Input
  FM Radio
  USB
  Bluetooth