Compact Suv

Rezervoni Automjetin

  Kategoria e Mjetit*

  Emër Mbiemër*
  Email
  Numri telefonit
  Nisja*

  Dorëzimi

  Data e marrjes*
  Data e dorëzimit*
  Ju lutemi vendosni të dhënat

  Showing all 10 results

  KIA Stonic LX Urban 2022

  Kia Stonic LX Urban 2022, 1.4 Automatike, fringo! 🔝😇
  Kategoria e qerasë Premium Kompakte rrit edhe më tej cilësinë për klientelën tonë! Si ngahera nuk kursehemi tek opcionet e sigurisë dhe komfortit: 8 Airbag, ABS+ ESC+ HAC, ISOFIX, Siguresë dyersh për fëmijët, Sistem drejtimi elektrohidraulik, Sistem Multimedia 8’, Touchscreen, Komanda në timon, Klima automatike, Bluetooth, Konsol qëndror digjital 4.2’, Pasqyrat me ngrohje dhe komandim eletrik e palosje me buton, Disqe alumini, Sensorë e Kamera parkimi pas, Drita pozicioni LED, Drita mjegulle, Shina tavan, Matës presioni gomash, Pilot automatik, Komanda vokale, Sensor drite e shiu, Dalje 12V e USB, Timon e levë marshi lëkure, etj!
  Cilësi për klientët tanë fantastik, që nuk na ndrrojnë me askënd! 🤝🙏 #ALBARENT #WelcomeOnBoard #PremiumCarRentalDeals #Best 🇦🇱#YourSafeFriend #YourWheelsHome #YourTravelFamily
  2022
  Benzine
  Automatike
  4
  Ekran me prekje
  Pilot automatik
  FULL LED
  Navigacion

  KIA Sportage

  NEW ENTRY – KIA Sportage EX 1.6 DCT7, Euro6, automatike, naftë.
  🔴 Si Vezë Pashke 😍, e pasur me opcione, futuristike, super teknologjike dhe plot karakter! ⚫️ Black Design, navigacion, ekran me prekje, APPLE & ANDROID CAR PLAY, pilot automatik e ndihmës korsie, ndihmës distance, sensorë parkimi para e mbrapa dhe kamera pas, klima automatike me dy zona, 6 airbag, timon lëkure multifunksional, drita FULL LED, xhama me errësim pas, disqe alumini dizajn, sedilje me ngrohje para e pas, sedilje me rregullim para, xhama elektrike, sensorë drite e shiu, drita mjegulle, ndihmës zbritje off-road, ndihmës ngjitje e auto-hold, frena elektrike, menu guide e diferencuar, eco auto-stop, pasqyra me palosje me buton, shina mbi tavan, gomë rezervë, 7 vjet garanci, etj.

  🌐
  2021
  Nafte
  Automatike
  4
  Ekran me prekje
  Pilot automatik
  FULL LED
  Navigacion

  Hyundai Tucson 2021

  NEW ENTRY! Hyundai Tucson 2021 –  1.6 Naftë 🙏

  Hyundai Tucson 2021, 1.6 naftë, automatike, futuristike, super teknologjike dhe plot karakter! 👌🙌

  Ekrane me prekje, kroskot digjital, pilot automatik e ndihmës korsie, ndihmës distance, sensorë parkimi para e mbrapa dhe kamera pas, klima automatike me dy zona, 6 airbag, timon lëkure multifunksional, drita led para e pas, xhama me errësim pas, disqe alumini dizajn, sedilje me ngrohje e me rregullim elektrik, xhama elektrike, sensorë drite e shiu, drita mjegulle, ndihmës zbritje off-road, ndihmës ngjitje e auto-hold, frena elektrike, menu guide e diferencuar, ndezje me buton, eco auto-stop, pasqyra me palosje me buton, shina mbi tavan, gomë rezervë, etj.

  👌 #ALBARENT #BestCarRentalDeals #BestAlbanianFleet 🔝🇦🇱🚘🥇

  🌐 www.albarent.al

  2021
  Nafte
  Automatike
  4
  Bluetooth për telefonin
  FM Radio
  Sedilje ISOFIX

  Ford Kuga 1.5 TDI

  Ford KUGA, 1.5 naftë, automatike, drita mjegulle, xhamat elektrike, kondicioner, bluetooth, usb, radio cd-mp3/4, aux, 6 airbag, celesa me pult, gomë rezervë, xhamat e errëta pas, mbajtëse krahu mesi, boja metalike, sensorë parkimi pas, disqe alumini, marshe në timon, komandim me zë, timon lëkure multifunksional me komanda, paketë kromi & spoilera, pasqyra elektrike me palosje, xhamat elektrike, shina tavan, ndezje/fikje me buton, eco-autostop, pilot automatik, sensor drite/shiu, etj. 2020-2021-shi, fazë shumë e vështirë për sektorin nga Pandemia, por ALBARENT po kombinon çdo opcion për përballimin e rezervimeve dhe rifillimin e punës pas mbylljes dhe karantinës!

  2017
  Diesel
  Automatike
  5 Dyer
  2X4
  Sensore Parkimi
  AUX
  Touch screen

  Hyundai Tucson 1.6

  Hyundai Tucson 2021, 1.6 naftë, automatike, futuristike, super teknologjike dhe plot karakter! Ekrane me prekje, kroskot digjital, pilot automatik e ndihmës korsie, ndihmës distance, sensorë parkimi para e mbrapa dhe kamera pas, klima automatike me dy zona, 6 airbag, timon lëkure multifunksional, drita led para e pas, xhama me errësim pas, disqe alumini dizajn, sedilje me ngrohje e me rregullim elektrik, xhama elektrike, sensorë drite e shiu, drita mjegulle, ndihmës zbritje off-road, ndihmës ngjitje e auto-hold, frena elektrike, menu guide e diferencuar, ndezje me buton, eco auto-stop, pasqyra me palosje me buton, shina mbi tavan, gomë rezervë, etj.

  2021
  Diesel
  Automatike
  5 Dyer
  2X4
  Sensore Parkimi
  AUX
  Touch screen

  Skoda Karoq 1.6 TDI DSG

  2018/2020
  Diesel
  Automatike
  5 Dyer
  2X4
  A/C
  Sensore Parkimi
  FM Radio

  Nissan Qashqai 2.0

  2018
  Petrol
  Automatike
  5 Dyer
  360 Grade Kamera
  Bluetooth
  A/C

  Skoda YETI 2.0 TDI DSG 4WD

  2017/2018
  Diesel
  Automatike
  5 Dyer
  AUX
  Bluetooth
  Sensore Parkimi
  A/C

  Skoda YETI 2.0 TDI 4WD

  2017
  Diesel
  Manuale
  5 Dyer
  AUX
  Bluetooth
  Sensore Parkimi
  A/C

  Hyundai Tucson 1.7/2.0 CRDI

  Tjetër investim për Flotën e Qerasë për sezonin veror e vijim, Kategoria SUV Kompakt. Ekonomike, e bukur, praktike dhe komode! Hyundai TUCSON (2020), 1.6 naftë, automatike, drita mjegulle, drita led, xhamat elektrike e me errësim mbrapa, klima automatike me 2 zona, ekran i madh me navigator, bluetooth, usb, radio cd-mp3/4, aux, 6 airbag, celesa me pult, gomë rezervë, mbajtëse krahu mesi, boja metalike, sensorë parkimi dhe kamera pas, disqe alumini, komandim me zë, timon lëkure multifunksional me komanda, paketë kromi & spoilera, pasqyra elektrike me palosje, shina tavan, eco-autostop, pilot automatik, sensor drite/shiu, frena elektrike, ndihmës disheze e maloreje, sedilje me ngrohje, ndihmës korsie, etj! 2020-21, fazë shumë e vështirë për sektorin tonë, nga pandemia, por ALBARENT po kombinon çdo opcion për përballimin e rezervimeve dhe rifillimin e punës pas krizës dhe karantinës!

  2017/2018/2020
  Diesel
  Automatike
  5 Dyer
  A/C
  Sensore Parkimi
  AUX
  FM Radio