4WD Suv Luksoze

Rezervoni Automjetin

  Kategoria e Mjetit*

  Emër Mbiemër*
  Email
  Numri telefonit
  Nisja*

  Dorëzimi

  Data e marrjes*
  Data e dorëzimit*
  Ju lutemi vendosni të dhënat

  Showing all 14 results

  Hyundai Tucson 2021

  NEW ENTRY! Hyundai Tucson 2021 –  1.6 Naftë 🙏

  Hyundai Tucson 2021, 1.6 naftë, automatike, futuristike, super teknologjike dhe plot karakter! 👌🙌

  Ekrane me prekje, kroskot digjital, pilot automatik e ndihmës korsie, ndihmës distance, sensorë parkimi para e mbrapa dhe kamera pas, klima automatike me dy zona, 6 airbag, timon lëkure multifunksional, drita led para e pas, xhama me errësim pas, disqe alumini dizajn, sedilje me ngrohje e me rregullim elektrik, xhama elektrike, sensorë drite e shiu, drita mjegulle, ndihmës zbritje off-road, ndihmës ngjitje e auto-hold, frena elektrike, menu guide e diferencuar, ndezje me buton, eco auto-stop, pasqyra me palosje me buton, shina mbi tavan, gomë rezervë, etj.

  👌 #ALBARENT #BestCarRentalDeals #BestAlbanianFleet 🔝🇦🇱🚘🥇

  🌐 www.albarent.al

  2021
  Nafte
  Automatike
  4
  Bluetooth për telefonin
  FM Radio
  Sedilje ISOFIX

  Land Rover DISCOVERY

  3.0 naftë, automatike, 6+1 vende, sedilje lëkure me ngrohje (përpara edhe me ftohje), radio cd navi, bluetooth, mobile carplay mode, ekran i madh me prekje, klima automatike 4 zona, drita Led me ndjekje kthese e vetërregullim dhe me larje, amortizim me ajër, 4X4 me bllokazh diferenciali e menu në ekran, ndihmës dizheze e maloreje, frena automatike, sediljet para me rregullim elektrik e memorie, timoni e pasqyrat me memorie e rregullim elektrik, frigoboks, sensor drite e shiu, pilot automatik, xhama të errësuara, sediljet e rreshtave 2 e 3 me komanda elektrike palosjeje nga bagazhi mbrapa, dera mbrapa e bagazhit me hapje e mbyllje me buton, hyrje e start pa çelësa, pasqyra me vetëpalosje, tërheqëse rimorkio me dalje me buton, tavan panoramik me hapje, 8 airbag, tregues korsie, ndihmës trafiku anësor, sistem ndihme parkimi e manovrimi me kamera, disqe alumini, timon e xham ballor me ngrohje, marshe në timon, shina tavani, etj etj! Full Options!

  2018
  Diesel
  Automatike
  5
  Bluetooth
  FM Radio
  Mobile Carplay Mode
  Sensor Parkimi/Kamera

  Land Rover Discovery

  Vijojmë me investimet për Kategorinë e Qerasë SUV 4×4 LUKSOZE, këtë herë me një NEW ENTRY vërtetë dinjitoz, Land Rover DISCOVERY (modeli i ri) me opcione të panumërta: Naftë, automatike e me bllokazh diferencialesh 4×4, jastëkë ajri, drita led Pixel me vetrregullim në shkëmbime natën e kthim/nivelim, sensorë parkimi e kamera, Apple Carplay e Android Auto, navigacion e ekran i madh me prekje e çdo rregullim qendror, sedilje lëkure e elektrike/ngrohje, klima automatike, tavan panoramik, hyrje pa çelës e ndezje me buton, start-stop, pilot automatik, sensora drite e shiu, disqe alumini, xhamat pas të errësuara, drita mjegulle, fenera me vetlarje, pasqyra me palosje me buton e vetëerrësim, bluetooth, timon multifunksional me ngrohje, marshe edhe në timon, etj, etj

  2019
  Diesel
  Automatike
  5 Dyer
  Kamera
  Bluetooth
  Touch Screen
  Navigation

  VW Touareg 3.0 TDI DSG 4Motion

  2016
  Diesel
  Automatike
  5 Dyer
  A/C
  AUX
  Sensore Parkimi

  Mercedes- BENZ ML 3.0 4WD

  2014
  Diesel
  Automatike
  5 Dyer
  AUX
  Bluetooth
  Touch Screen
  A/C

  Mercedes Benz GL 350 Bluetec 4WD

  2011
  Diesel
  Automatike
  5 Dyer
  A/C
  AUX
  FM Radio
  USB

  Mercedes Benz ML 350 CDI Bluetec Full Options 4WD

  2011
  Diesel
  Automatike
  5 Dyer
  A/C
  AUX
  Kamera
  USB

  Skoda Kodiaq 2.0 TDI Style

  2020
  Diesel
  Automatike
  5 Dyer
  4X4
  Lava Blue - Ekran me prekje
  Radio dhe Navigator (Gen2) SD Card x2
  Klimatronic me 3 zona

  VW Touareg 3.0 TDI DSG 4Motion

  2018
  Diesel
  Automatike
  5 Dyer
  A/C
  AUX
  Full Options

  Hyundai Grand SANTA FE 2.2 CRDI 4WD, FULL OPTIONS

  2018
  Diesel
  Automatike
  5Dyer
  6+1 Vende
  A/C
  Kamera
  USB

  Mercedes-BENZ GLE 350D, 3.0 TDI 4WD, FULL OPTIONS

  2017
  Diesel
  Automatike
  5 Dyer
  A/C
  Touch Screen
  Full Option
  Bluetooth

  Hyundai Grand SANTA FE 2.2 CRDI 4WD

  2015
  Diesel
  Automatike
  5 Dyer
  A/C
  Kamera
  USB
  AUX

  Land Rover DISCOVERY4 TDV6 S 3.0 4WD

  2014/2016
  Diesel
  Automatike
  5 Dyer
  A/C
  Sensore Parkimi

  Hyundai SANTA FE 2.2 CRDI 4WD

  2016/2017
  Diesel
  Automatike
  5 Dyer
  A/C
  Kamera
  USB
  AUX