Rental

Rezervoni Automjetin

  Kategoria e Mjetit*

  Emër Mbiemër*
  Email
  Numri telefonit
  Nisja*

  Dorëzimi

  Data e marrjes*
  Data e dorëzimit*
  Ju lutemi vendosni të dhënat

  Showing 1–16 of 73 results

  ŠKODA Fabia Combi

  NEW ŠKODA Fabia Combi 1.0 MPI, manuale. Kondicioner, Pasqyrat e jashtme elektrike dhe me ngrohje, Xhama privacy, Shina tavan, Drita mjegulle, Start-Stop, Touchscreen, etj.

  2021
  Benzinë
  Manual
  4
  Ekran me prekje
  Pilot automatik
  FULL LED
  Navigacion

  ŠKODA Fabia Ambition

  NEW ŠKODA Fabia Ambition 1.0 MPI HB, manuale. Timon me komanda, Pasqyrat e jashtme elektrike dhe me ngrohje, Klimatizator, Xhama elektrike, Bluetooth, Smart Link, Radio Swing me Touchscreen e USB, Drita mjegulle, Ndihmës korsie, Xhamat privacy, etj!

  2021
  Benzine
  Manuale
  4
  Ekran me prekje
  Pilot automatik
  FULL LED
  Navigacion

  ŠKODA Scala Ambition

  NEW ŠKODA Scala Ambition 1.0 TSI DSG Automat! Timon lëkure, inserte dekorative – Grained Black, Ndihmës anësor, Drita automatike, Pilot automatik, Drita mjegulle, Klimatizator, Kompjuteri MAXIDOT, Bluetooth, Sensorë parkimi, Disqe Alumini, Xhama privacy, Touchscreen, etj!

  2021
  Benzine
  Automatike
  4
  Ekran me prekje
  Pilot automatik
  FULL LED
  Navigacion

  Fiat Tipo Sedan 2022

  NEW ENTRY Fiat Tipo Sedan 1.6 Automatike 2022 për Flotën e ALBARENT! 🔝😇 Pafundësi opcionesh: Pilot Automatik, Karikues celulari WIRELESS, Drita pozicioni LED, CARPLAY/ANDROID AUTO – SMARTPHONE MIRRORING, VP2R – RADIO 7″ CAPACITIVE, BLUETOOTH, Marshe në timon, 10 Airbag, Sedilja e shoferit me rregullim lombar, Sistem monitorimi presioni gomash (T.P.M.S.), Sensor shiu e drite, Timoni me komanda dhe leva e marshit me lëkurë, Kamera parkimi pas, Mbështetëse krahu mesi para e pas, Klimatizim automatik, Sistem drejtimi elektrohidraulik me ndihmës qyteti, Drita mjegulle, Xhama të errët pas, Pasqyrat dhe xhamat elektrike, Disqe alumini, Hapje bagazhi me buton, etj! 😍
  Të na ecin mbarë me sezonin e postpandemisë dhe t’u shërbejnë sa më mirë klientëve tanë fantastik, që nuk na ndrrojnë me askënd! 🤝🙏
  2022
  Benzine
  Automatike
  4
  Ekran me prekje
  Pilot automatik
  FULL LED
  Navigacion

  KIA Stonic LX Urban 2022

  Kia Stonic LX Urban 2022, 1.4 Automatike, fringo! 🔝😇
  Kategoria e qerasë Premium Kompakte rrit edhe më tej cilësinë për klientelën tonë! Si ngahera nuk kursehemi tek opcionet e sigurisë dhe komfortit: 8 Airbag, ABS+ ESC+ HAC, ISOFIX, Siguresë dyersh për fëmijët, Sistem drejtimi elektrohidraulik, Sistem Multimedia 8’, Touchscreen, Komanda në timon, Klima automatike, Bluetooth, Konsol qëndror digjital 4.2’, Pasqyrat me ngrohje dhe komandim eletrik e palosje me buton, Disqe alumini, Sensorë e Kamera parkimi pas, Drita pozicioni LED, Drita mjegulle, Shina tavan, Matës presioni gomash, Pilot automatik, Komanda vokale, Sensor drite e shiu, Dalje 12V e USB, Timon e levë marshi lëkure, etj!
  Cilësi për klientët tanë fantastik, që nuk na ndrrojnë me askënd! 🤝🙏 #ALBARENT #WelcomeOnBoard #PremiumCarRentalDeals #Best 🇦🇱#YourSafeFriend #YourWheelsHome #YourTravelFamily
  2022
  Benzine
  Automatike
  4
  Ekran me prekje
  Pilot automatik
  FULL LED
  Navigacion

  KIA Sportage

  NEW ENTRY – KIA Sportage EX 1.6 DCT7, Euro6, automatike, naftë.
  🔴 Si Vezë Pashke 😍, e pasur me opcione, futuristike, super teknologjike dhe plot karakter! ⚫️ Black Design, navigacion, ekran me prekje, APPLE & ANDROID CAR PLAY, pilot automatik e ndihmës korsie, ndihmës distance, sensorë parkimi para e mbrapa dhe kamera pas, klima automatike me dy zona, 6 airbag, timon lëkure multifunksional, drita FULL LED, xhama me errësim pas, disqe alumini dizajn, sedilje me ngrohje para e pas, sedilje me rregullim para, xhama elektrike, sensorë drite e shiu, drita mjegulle, ndihmës zbritje off-road, ndihmës ngjitje e auto-hold, frena elektrike, menu guide e diferencuar, eco auto-stop, pasqyra me palosje me buton, shina mbi tavan, gomë rezervë, 7 vjet garanci, etj.

  🌐
  2021
  Nafte
  Automatike
  4
  Ekran me prekje
  Pilot automatik
  FULL LED
  Navigacion

  Hyundai i20

  NEW ENTRY! Hyundai i20 –  1.4 Benzinë 🙏

  Hyundai i20 1.4 benzinë, automatike, komode e praktike! 👌🙌

  Me kondicioner, radio cd/mp3/4, aux/usb/bluetooth, apple carplay & android auto (ekran i madh me prekje me mundësi aplikacionesh navigimi, muzike, etj), sedilje para dhe timon me ngrohje, timon multifunksional me komanda vokale e pilot automatik, xhama elektrike, drita mjegulle, 6 airbag, mbyllje me pult, versioni sedan, gomë rezervë, sensore parkimi etj! 👌 #ALBARENT #BestCarRentalDeals #BestAlbanianFleet 🔝🇦🇱🚘🥇 🌐 Për info dhe rezervime: www.albarent.al

  2021
  Benzine
  Automatike
  4
  Bluetooth
  FM Radio
  ISOFIX

  Hyundai Tucson 2021

  NEW ENTRY! Hyundai Tucson 2021 –  1.6 Naftë 🙏

  Hyundai Tucson 2021, 1.6 naftë, automatike, futuristike, super teknologjike dhe plot karakter! 👌🙌

  Ekrane me prekje, kroskot digjital, pilot automatik e ndihmës korsie, ndihmës distance, sensorë parkimi para e mbrapa dhe kamera pas, klima automatike me dy zona, 6 airbag, timon lëkure multifunksional, drita led para e pas, xhama me errësim pas, disqe alumini dizajn, sedilje me ngrohje e me rregullim elektrik, xhama elektrike, sensorë drite e shiu, drita mjegulle, ndihmës zbritje off-road, ndihmës ngjitje e auto-hold, frena elektrike, menu guide e diferencuar, ndezje me buton, eco auto-stop, pasqyra me palosje me buton, shina mbi tavan, gomë rezervë, etj.

  👌 #ALBARENT #BestCarRentalDeals #BestAlbanianFleet 🔝🇦🇱🚘🥇

  🌐 www.albarent.al

  2021
  Nafte
  Automatike
  4
  Bluetooth për telefonin
  FM Radio
  Sedilje ISOFIX

  VW Amarok Trendline

  NEW ENTRY! 4 VW Amarok Trendline 2.0 TDI 103kW 4MOTION fringo të reja! 🙏

  Në dukje spartane por janë zgjedhja jonë sepse kanë provuar të jenë mjetet Pick-Up me historik shumë pozitiv për rrugët e përshtypjen e klientëve tanë! 👌🙌

  Ndër opcionet: Pasqyrat me komandim elektrik dhe ngrohje, mbrojtëse metalike nën motor, mbrojtëse balte para dhe mbrapa, dritë e tretë frenash LED, sedilje ISOFIX, airbag për shoferin dhe pasagjerin, electronic engine immobilizer, ESC, airbag anësor për shoferin dhe pasagjerin para, Hapje/Mbyllje qendrore e dyerve me komandim nga pulti, dritare (xhamat) me komandim elektrik, gomë rezervë, tapete gome, mbrapakolp me shkallë të integruar, kat. 3040 kg, amortizimi i pasëm “Heavy Duty” me 5 fije balestrash, ajër i kondicionuar “Climatic” S, Radio “Composition Audio” me Bluetooth për telefonin, veshje plastike për karrocerinë, etj! #ALBARENT 🔝🇦🇱 #Best4x4CarRentals
  🌐 www.albarent.al

  2021
  Petrol
  Manual
  5
  Bluetooth për telefonin
  FM Radio
  Sedilje ISOFIX
  Dritë e tretë frenash LED

  Land Rover DISCOVERY

  3.0 naftë, automatike, 6+1 vende, sedilje lëkure me ngrohje (përpara edhe me ftohje), radio cd navi, bluetooth, mobile carplay mode, ekran i madh me prekje, klima automatike 4 zona, drita Led me ndjekje kthese e vetërregullim dhe me larje, amortizim me ajër, 4X4 me bllokazh diferenciali e menu në ekran, ndihmës dizheze e maloreje, frena automatike, sediljet para me rregullim elektrik e memorie, timoni e pasqyrat me memorie e rregullim elektrik, frigoboks, sensor drite e shiu, pilot automatik, xhama të errësuara, sediljet e rreshtave 2 e 3 me komanda elektrike palosjeje nga bagazhi mbrapa, dera mbrapa e bagazhit me hapje e mbyllje me buton, hyrje e start pa çelësa, pasqyra me vetëpalosje, tërheqëse rimorkio me dalje me buton, tavan panoramik me hapje, 8 airbag, tregues korsie, ndihmës trafiku anësor, sistem ndihme parkimi e manovrimi me kamera, disqe alumini, timon e xham ballor me ngrohje, marshe në timon, shina tavani, etj etj! Full Options!

  2018
  Diesel
  Automatike
  5
  Bluetooth
  FM Radio
  Mobile Carplay Mode
  Sensor Parkimi/Kamera

  Hyundai I10 Hatchback

  5 NEW Hyundai I10 Hatchback, 1.0 Automatike, për kategorinë Ekonomike të qerasë, i shtohen Flotës sonë! 😅🔝🙏 5 utilitare, me komanda në timon, kondicioner, 4 airbag, radio-cd-bluetooth, USB-Aux, xhama elektrike para, pilot automatik, pult qendror dhe drita mjegulle! 😍 #BestEconoCompactFleet #12VjetAlbarent #MëTëMirëtNëÇdoDetaj 🌐 www.albarent.al

  2021
  Petrol
  Automatike
  5 Dyer
  Audio Input
  FM Radio
  USB
  Sensor Parkimi/Kamera

  Mitsubishi L200

  Just arrived! 2 new Mitsubishi L200 (2021) naftë, manuale, ridoto, heavy duty, 4×4, drita mjegulle, xhamat elektrike, kondicioner, usb, radio cd-mp3/4, aux, 4 airbag, celesa me pult, gomë rezervë, doubblecab, mbajtëse krahu mesi, zgarë mbrojtëse xhami pasëm, paketë boje-spoiler, prapakolp me shkallë, etj. #ALBARENT 🇦🇱🔝👌 #OPLSolutions #HeavyDutyCarRentals #PickUp4x4 #BestOperationalLeaseDeals Për info & oferta qeraje: 🌐 www.albarent.al

  2021
  Diesel
  Manuale
  5 Dyer
  A/C
  USB
  Doublecab
  FM Radio

  Skoda Fabia New Combi

  New Entry 2021! Investojmë me 4 Skoda Fabia New Combi për Flotën e Qirasë Operacionale me kërkesën e klientëve tanë! ALBARENT vijon përpjekjet, ndonëse sektori automotiv dhe i shërbimeve të qirasë së automjeteve po përjeton shumë vështirësi nga pandemia! Mjetet e reja vijnë me motorizim 1.0 TSI benzinë, superekonomik, kamio manuale,
  bluetooth, sensorë parkimi para dhe pas me shfaqje në ekran, climatronic me rregullim automatik, drita mjegulle, sensor presioni gomash, shina mbi tavan, rrjetë ndarëse bagazhi, etj.

  2018
  Petrol
  Automatike
  5 Dyer
  Audio Input
  FM Radio
  USB
  A/C

  SKODA OCTAVIA AMBITION 2.0 TDI DSG 2021

  SKODA OCTAVIA AMBITION 2.0 TDI DSG 2021! ALBARENT vijon investimet për Flotën e Qerasë Operacionale, Afatgjatë, duke plotësuar kërkesat e klientëve tanë të nderuar! Ju zgjidhni, ne ua vëmë në dispozicion, përfshirë shërbime, taksa, siguracione, mbulim e garanci të plotë, mirëmbajtje e mjet zëvendësues në raste nevoje, shërbëtorët tuaj 24 orë/7 ditët e javës, kudo, shtëpia juaj e automjeteve me qera! Ju merrni çelësat dhe vijoni impenjimet tuaja, për çdo gjë tjetër të mjetit jemi ne!
  Opcionet: Naftë, automatike, 0 km, me ABS+MBA+EBV+MSR+ASR, mbyllje me pult, timon elektro mekanik me regjistrim lartësie dhe thellësie, timon lëkure me komanda, ekran me prekje dhe USB, Servotronic, ndihmës për malore, JUMBO BOX, pasqyrat me palosje elektrike e ngrohje, sensor gomash, sensor drite e shiu, drita Matrix LED përpara, Front Assist, Klimatizator elektronik, pasqyrat e brendeshme me errësim automatik, sistem kontrolli për njohje korsie, sistem parkimi me sensorë para e mbrapa dhe kamera mbrapa, drita te pasme LED, paketë ndriçimi atmosfere kabine, hapja pa çelës dhe ndezja me buton, disqe alumini PULSAR 7Jx17”, kroskot digjital (FPK Display), xhamat e pasme të errësuara, paketë kromi, ngjyra metalike, 6 Airbage, dritaret me hapje elektrike para e mbrapa, gomë rezervë, drita mjegulle, etj! #ALBARENT #BestCarRentalFleet #BestAlbanianOperationalLeaseDeals www.albarent.al

  2021
  Diesel
  Automatike
  5 Dyer
  A/C
  AUX
  USB
  Bluetooth

  Land Rover Discovery

  Vijojmë me investimet për Kategorinë e Qerasë SUV 4×4 LUKSOZE, këtë herë me një NEW ENTRY vërtetë dinjitoz, Land Rover DISCOVERY (modeli i ri) me opcione të panumërta: Naftë, automatike e me bllokazh diferencialesh 4×4, jastëkë ajri, drita led Pixel me vetrregullim në shkëmbime natën e kthim/nivelim, sensorë parkimi e kamera, Apple Carplay e Android Auto, navigacion e ekran i madh me prekje e çdo rregullim qendror, sedilje lëkure e elektrike/ngrohje, klima automatike, tavan panoramik, hyrje pa çelës e ndezje me buton, start-stop, pilot automatik, sensora drite e shiu, disqe alumini, xhamat pas të errësuara, drita mjegulle, fenera me vetlarje, pasqyra me palosje me buton e vetëerrësim, bluetooth, timon multifunksional me ngrohje, marshe edhe në timon, etj, etj

  2019
  Diesel
  Automatike
  5 Dyer
  Kamera
  Bluetooth
  Touch Screen
  Navigation

  Hyundai Accent 1.4

  Hyundai Accent 1.4 benzinë, automatike, komode e praktike! Me kondicioner, radio cd/mp3/4, aux/usb/bluetooth, apple carplay & android auto (ekran i madh me prekje me mundësi aplikacionesh navigimi, muzike, etj), sedilje para dhe timon me ngrohje, timon multifunksional me komanda vokale e pilot automatik, xhama elektrike, drita mjegulle, 6 airbag, mbyllje me pult, versioni sedan, gomë rezervë, etj! 👌 #ALBARENT #BestCarRentalDeals #BestAlbanianFleet 🔝🇦🇱🚘🥇 🌐 Për info dhe rezervime: www.albarent.al ✔️

  2021
  Petrol
  Automatike
  5 Dyer
  Audio Input
  FM Radio
  USB
  A/C