Flota

+20% Sezon i larte ne 15 Dhjetor-15 Janar/ 15 Maj -15 Shator, ne Euro

Showing 1–16 of 73 results

ŠKODA Fabia Combi

NEW ŠKODA Fabia Combi 1.0 MPI, manuale. Kondicioner, Pasqyrat e jashtme elektrike dhe me ngrohje, Xhama privacy, Shina tavan, Drita mjegulle, Start-Stop, Touchscreen, etj.

2021
Benzinë
Manual
4
Ekran me prekje
Pilot automatik
FULL LED
Navigacion

ŠKODA Fabia Ambition

NEW ŠKODA Fabia Ambition 1.0 MPI HB, manuale. Timon me komanda, Pasqyrat e jashtme elektrike dhe me ngrohje, Klimatizator, Xhama elektrike, Bluetooth, Smart Link, Radio Swing me Touchscreen e USB, Drita mjegulle, Ndihmës korsie, Xhamat privacy, etj!

2021
Benzine
Manuale
4
Ekran me prekje
Pilot automatik
FULL LED
Navigacion

ŠKODA Scala Ambition

NEW ŠKODA Scala Ambition 1.0 TSI DSG Automat! Timon lëkure, inserte dekorative – Grained Black, Ndihmës anësor, Drita automatike, Pilot automatik, Drita mjegulle, Klimatizator, Kompjuteri MAXIDOT, Bluetooth, Sensorë parkimi, Disqe Alumini, Xhama privacy, Touchscreen, etj!

2021
Benzine
Automatike
4
Ekran me prekje
Pilot automatik
FULL LED
Navigacion

Fiat Tipo Sedan 2022

NEW ENTRY Fiat Tipo Sedan 1.6 Automatike 2022 për Flotën e ALBARENT! 🔝😇 Pafundësi opcionesh: Pilot Automatik, Karikues celulari WIRELESS, Drita pozicioni LED, CARPLAY/ANDROID AUTO – SMARTPHONE MIRRORING, VP2R – RADIO 7″ CAPACITIVE, BLUETOOTH, Marshe në timon, 10 Airbag, Sedilja e shoferit me rregullim lombar, Sistem monitorimi presioni gomash (T.P.M.S.), Sensor shiu e drite, Timoni me komanda dhe leva e marshit me lëkurë, Kamera parkimi pas, Mbështetëse krahu mesi para e pas, Klimatizim automatik, Sistem drejtimi elektrohidraulik me ndihmës qyteti, Drita mjegulle, Xhama të errët pas, Pasqyrat dhe xhamat elektrike, Disqe alumini, Hapje bagazhi me buton, etj! 😍
Të na ecin mbarë me sezonin e postpandemisë dhe t’u shërbejnë sa më mirë klientëve tanë fantastik, që nuk na ndrrojnë me askënd! 🤝🙏
2022
Benzine
Automatike
4
Ekran me prekje
Pilot automatik
FULL LED
Navigacion

KIA Stonic LX Urban 2022

Kia Stonic LX Urban 2022, 1.4 Automatike, fringo! 🔝😇
Kategoria e qerasë Premium Kompakte rrit edhe më tej cilësinë për klientelën tonë! Si ngahera nuk kursehemi tek opcionet e sigurisë dhe komfortit: 8 Airbag, ABS+ ESC+ HAC, ISOFIX, Siguresë dyersh për fëmijët, Sistem drejtimi elektrohidraulik, Sistem Multimedia 8’, Touchscreen, Komanda në timon, Klima automatike, Bluetooth, Konsol qëndror digjital 4.2’, Pasqyrat me ngrohje dhe komandim eletrik e palosje me buton, Disqe alumini, Sensorë e Kamera parkimi pas, Drita pozicioni LED, Drita mjegulle, Shina tavan, Matës presioni gomash, Pilot automatik, Komanda vokale, Sensor drite e shiu, Dalje 12V e USB, Timon e levë marshi lëkure, etj!
Cilësi për klientët tanë fantastik, që nuk na ndrrojnë me askënd! 🤝🙏 #ALBARENT #WelcomeOnBoard #PremiumCarRentalDeals #Best 🇦🇱#YourSafeFriend #YourWheelsHome #YourTravelFamily
2022
Benzine
Automatike
4
Ekran me prekje
Pilot automatik
FULL LED
Navigacion

KIA Sportage

NEW ENTRY – KIA Sportage EX 1.6 DCT7, Euro6, automatike, naftë.
🔴 Si Vezë Pashke 😍, e pasur me opcione, futuristike, super teknologjike dhe plot karakter! ⚫️ Black Design, navigacion, ekran me prekje, APPLE & ANDROID CAR PLAY, pilot automatik e ndihmës korsie, ndihmës distance, sensorë parkimi para e mbrapa dhe kamera pas, klima automatike me dy zona, 6 airbag, timon lëkure multifunksional, drita FULL LED, xhama me errësim pas, disqe alumini dizajn, sedilje me ngrohje para e pas, sedilje me rregullim para, xhama elektrike, sensorë drite e shiu, drita mjegulle, ndihmës zbritje off-road, ndihmës ngjitje e auto-hold, frena elektrike, menu guide e diferencuar, eco auto-stop, pasqyra me palosje me buton, shina mbi tavan, gomë rezervë, 7 vjet garanci, etj.

🌐
2021
Nafte
Automatike
4
Ekran me prekje
Pilot automatik
FULL LED
Navigacion

Hyundai i20

NEW ENTRY! Hyundai i20 –  1.4 Benzinë 🙏

Hyundai i20 1.4 benzinë, automatike, komode e praktike! 👌🙌

Me kondicioner, radio cd/mp3/4, aux/usb/bluetooth, apple carplay & android auto (ekran i madh me prekje me mundësi aplikacionesh navigimi, muzike, etj), sedilje para dhe timon me ngrohje, timon multifunksional me komanda vokale e pilot automatik, xhama elektrike, drita mjegulle, 6 airbag, mbyllje me pult, versioni sedan, gomë rezervë, sensore parkimi etj! 👌 #ALBARENT #BestCarRentalDeals #BestAlbanianFleet 🔝🇦🇱🚘🥇 🌐 Për info dhe rezervime: www.albarent.al

2021
Benzine
Automatike
4
Bluetooth
FM Radio
ISOFIX

Hyundai Tucson 2021

NEW ENTRY! Hyundai Tucson 2021 –  1.6 Naftë 🙏

Hyundai Tucson 2021, 1.6 naftë, automatike, futuristike, super teknologjike dhe plot karakter! 👌🙌

Ekrane me prekje, kroskot digjital, pilot automatik e ndihmës korsie, ndihmës distance, sensorë parkimi para e mbrapa dhe kamera pas, klima automatike me dy zona, 6 airbag, timon lëkure multifunksional, drita led para e pas, xhama me errësim pas, disqe alumini dizajn, sedilje me ngrohje e me rregullim elektrik, xhama elektrike, sensorë drite e shiu, drita mjegulle, ndihmës zbritje off-road, ndihmës ngjitje e auto-hold, frena elektrike, menu guide e diferencuar, ndezje me buton, eco auto-stop, pasqyra me palosje me buton, shina mbi tavan, gomë rezervë, etj.

👌 #ALBARENT #BestCarRentalDeals #BestAlbanianFleet 🔝🇦🇱🚘🥇

🌐 www.albarent.al

2021
Nafte
Automatike
4
Bluetooth për telefonin
FM Radio
Sedilje ISOFIX

VW Amarok Trendline

NEW ENTRY! 4 VW Amarok Trendline 2.0 TDI 103kW 4MOTION fringo të reja! 🙏

Në dukje spartane por janë zgjedhja jonë sepse kanë provuar të jenë mjetet Pick-Up me historik shumë pozitiv për rrugët e përshtypjen e klientëve tanë! 👌🙌

Ndër opcionet: Pasqyrat me komandim elektrik dhe ngrohje, mbrojtëse metalike nën motor, mbrojtëse balte para dhe mbrapa, dritë e tretë frenash LED, sedilje ISOFIX, airbag për shoferin dhe pasagjerin, electronic engine immobilizer, ESC, airbag anësor për shoferin dhe pasagjerin para, Hapje/Mbyllje qendrore e dyerve me komandim nga pulti, dritare (xhamat) me komandim elektrik, gomë rezervë, tapete gome, mbrapakolp me shkallë të integruar, kat. 3040 kg, amortizimi i pasëm “Heavy Duty” me 5 fije balestrash, ajër i kondicionuar “Climatic” S, Radio “Composition Audio” me Bluetooth për telefonin, veshje plastike për karrocerinë, etj! #ALBARENT 🔝🇦🇱 #Best4x4CarRentals
🌐 www.albarent.al

2021
Petrol
Manual
5
Bluetooth për telefonin
FM Radio
Sedilje ISOFIX
Dritë e tretë frenash LED

Land Rover DISCOVERY

3.0 naftë, automatike, 6+1 vende, sedilje lëkure me ngrohje (përpara edhe me ftohje), radio cd navi, bluetooth, mobile carplay mode, ekran i madh me prekje, klima automatike 4 zona, drita Led me ndjekje kthese e vetërregullim dhe me larje, amortizim me ajër, 4X4 me bllokazh diferenciali e menu në ekran, ndihmës dizheze e maloreje, frena automatike, sediljet para me rregullim elektrik e memorie, timoni e pasqyrat me memorie e rregullim elektrik, frigoboks, sensor drite e shiu, pilot automatik, xhama të errësuara, sediljet e rreshtave 2 e 3 me komanda elektrike palosjeje nga bagazhi mbrapa, dera mbrapa e bagazhit me hapje e mbyllje me buton, hyrje e start pa çelësa, pasqyra me vetëpalosje, tërheqëse rimorkio me dalje me buton, tavan panoramik me hapje, 8 airbag, tregues korsie, ndihmës trafiku anësor, sistem ndihme parkimi e manovrimi me kamera, disqe alumini, timon e xham ballor me ngrohje, marshe në timon, shina tavani, etj etj! Full Options!

2018
Diesel
Automatike
5
Bluetooth
FM Radio
Mobile Carplay Mode
Sensor Parkimi/Kamera

Hyundai I10 Hatchback

5 NEW Hyundai I10 Hatchback, 1.0 Automatike, për kategorinë Ekonomike të qerasë, i shtohen Flotës sonë! 😅🔝🙏 5 utilitare, me komanda në timon, kondicioner, 4 airbag, radio-cd-bluetooth, USB-Aux, xhama elektrike para, pilot automatik, pult qendror dhe drita mjegulle! 😍 #BestEconoCompactFleet #12VjetAlbarent #MëTëMirëtNëÇdoDetaj 🌐 www.albarent.al

2021
Petrol
Automatike
5 Dyer
Audio Input
FM Radio
USB
Sensor Parkimi/Kamera

Mitsubishi L200

Just arrived! 2 new Mitsubishi L200 (2021) naftë, manuale, ridoto, heavy duty, 4×4, drita mjegulle, xhamat elektrike, kondicioner, usb, radio cd-mp3/4, aux, 4 airbag, celesa me pult, gomë rezervë, doubblecab, mbajtëse krahu mesi, zgarë mbrojtëse xhami pasëm, paketë boje-spoiler, prapakolp me shkallë, etj. #ALBARENT 🇦🇱🔝👌 #OPLSolutions #HeavyDutyCarRentals #PickUp4x4 #BestOperationalLeaseDeals Për info & oferta qeraje: 🌐 www.albarent.al

2021
Diesel
Manuale
5 Dyer
A/C
USB
Doublecab
FM Radio

Skoda Fabia New Combi

New Entry 2021! Investojmë me 4 Skoda Fabia New Combi për Flotën e Qirasë Operacionale me kërkesën e klientëve tanë! ALBARENT vijon përpjekjet, ndonëse sektori automotiv dhe i shërbimeve të qirasë së automjeteve po përjeton shumë vështirësi nga pandemia! Mjetet e reja vijnë me motorizim 1.0 TSI benzinë, superekonomik, kamio manuale,
bluetooth, sensorë parkimi para dhe pas me shfaqje në ekran, climatronic me rregullim automatik, drita mjegulle, sensor presioni gomash, shina mbi tavan, rrjetë ndarëse bagazhi, etj.

2018
Petrol
Automatike
5 Dyer
Audio Input
FM Radio
USB
A/C

SKODA OCTAVIA AMBITION 2.0 TDI DSG 2021

SKODA OCTAVIA AMBITION 2.0 TDI DSG 2021! ALBARENT vijon investimet për Flotën e Qerasë Operacionale, Afatgjatë, duke plotësuar kërkesat e klientëve tanë të nderuar! Ju zgjidhni, ne ua vëmë në dispozicion, përfshirë shërbime, taksa, siguracione, mbulim e garanci të plotë, mirëmbajtje e mjet zëvendësues në raste nevoje, shërbëtorët tuaj 24 orë/7 ditët e javës, kudo, shtëpia juaj e automjeteve me qera! Ju merrni çelësat dhe vijoni impenjimet tuaja, për çdo gjë tjetër të mjetit jemi ne!
Opcionet: Naftë, automatike, 0 km, me ABS+MBA+EBV+MSR+ASR, mbyllje me pult, timon elektro mekanik me regjistrim lartësie dhe thellësie, timon lëkure me komanda, ekran me prekje dhe USB, Servotronic, ndihmës për malore, JUMBO BOX, pasqyrat me palosje elektrike e ngrohje, sensor gomash, sensor drite e shiu, drita Matrix LED përpara, Front Assist, Klimatizator elektronik, pasqyrat e brendeshme me errësim automatik, sistem kontrolli për njohje korsie, sistem parkimi me sensorë para e mbrapa dhe kamera mbrapa, drita te pasme LED, paketë ndriçimi atmosfere kabine, hapja pa çelës dhe ndezja me buton, disqe alumini PULSAR 7Jx17”, kroskot digjital (FPK Display), xhamat e pasme të errësuara, paketë kromi, ngjyra metalike, 6 Airbage, dritaret me hapje elektrike para e mbrapa, gomë rezervë, drita mjegulle, etj! #ALBARENT #BestCarRentalFleet #BestAlbanianOperationalLeaseDeals www.albarent.al

2021
Diesel
Automatike
5 Dyer
A/C
AUX
USB
Bluetooth

Land Rover Discovery

Vijojmë me investimet për Kategorinë e Qerasë SUV 4×4 LUKSOZE, këtë herë me një NEW ENTRY vërtetë dinjitoz, Land Rover DISCOVERY (modeli i ri) me opcione të panumërta: Naftë, automatike e me bllokazh diferencialesh 4×4, jastëkë ajri, drita led Pixel me vetrregullim në shkëmbime natën e kthim/nivelim, sensorë parkimi e kamera, Apple Carplay e Android Auto, navigacion e ekran i madh me prekje e çdo rregullim qendror, sedilje lëkure e elektrike/ngrohje, klima automatike, tavan panoramik, hyrje pa çelës e ndezje me buton, start-stop, pilot automatik, sensora drite e shiu, disqe alumini, xhamat pas të errësuara, drita mjegulle, fenera me vetlarje, pasqyra me palosje me buton e vetëerrësim, bluetooth, timon multifunksional me ngrohje, marshe edhe në timon, etj, etj

2019
Diesel
Automatike
5 Dyer
Kamera
Bluetooth
Touch Screen
Navigation

Hyundai Accent 1.4

Hyundai Accent 1.4 benzinë, automatike, komode e praktike! Me kondicioner, radio cd/mp3/4, aux/usb/bluetooth, apple carplay & android auto (ekran i madh me prekje me mundësi aplikacionesh navigimi, muzike, etj), sedilje para dhe timon me ngrohje, timon multifunksional me komanda vokale e pilot automatik, xhama elektrike, drita mjegulle, 6 airbag, mbyllje me pult, versioni sedan, gomë rezervë, etj! 👌 #ALBARENT #BestCarRentalDeals #BestAlbanianFleet 🔝🇦🇱🚘🥇 🌐 Për info dhe rezervime: www.albarent.al ✔️

2021
Petrol
Automatike
5 Dyer
Audio Input
FM Radio
USB
A/C