LISTA e AUTOMJETEVE OKAZION NE SHITJE nga ALBARENT!

1. VW AMAROK (2011) 2.0 TDI (nafte) Manuale 4X4 Pick-Up - SHITET: 12500 Euro (24500 Euro e blere e re) (160000 km) (disqe alumini, radio-cd-mp3, klima manuale, drita mjegulle, pasqyrat me ngrohje dhe palosje, gome rezerve, kompiuter bordi, sistem 4X4 me reduktim 100% bllokazh elektronik, mbeshtetese krahu mesi para, 4+1 sedilje DOUBLECAB, pult qendror, pilot automatik, xhama te erret mbrapa, spondi mbrapa i veshur me plastike brenda, timoni elektro-hidraulik, etj, kontrollet e serviset tek Porsche Albania)

2. Opel CORSA (2010) 1.2 (benzine) Automatike – SHITET: 4500 Euro (14000 Euro e re) (155000 km) (klima, Radio-cd mp3 e aux, 4 airbag, xhamat elektrike, kompiuter bordi, timon elektro-hidraulik, gome rezerve, kontrollet e serviset tek Autoland Opel Albania)

3. Fiat PANDA 1.2 (benzina) Automatike (2010) - SHITET: 3500 Euro (11500 Euro e re) (115000 km) (klima automatike, radio cd mp3 e aux, 2 airbag, xhamat elektrike para, shina mbi tavan, kompiuter bordi, drita mjegulle, timon elektro-hidraulik me funksion City, gome rezerve, kontrollet e serviset tek Anas Albania)

4. Hyundai VERACRUZ 3.0 CRDI (nafte) Automatike me tiptronik (2010) - SHITET: 10900 Euro (36000 Euro e re) (230000 km) (6+1 sedilje), klima automatike me 3 zona, radio cd mp3, 6 airbag, xhamat elektrike para e mbrapa, kompiuter bordi, dritat e pasqyrat me rregullim e palosje me buton, gome rezerve, dera e bagazhit me buton, sedilje lekure, xhama te erreta mbrapa, baxha xhami tavan, shina tavan, sensor parkimi mbrapa, sedilje elektrike, mbeshtetese krahu e sedilje me ngrohje, timoni elektro-hidraulik me komanda, pult qendror, kontrollet e serviset tek Hyundai Albania)

5. Skoda FABIA 1.2 TSI (benzine) manuale (2011) - SHITET: 5000 Euro (12500 Euro e re) (145000 km) fener mjegulle, klima, radio cd mp3, 2 airbag, mbeshtetese krahu, xhamat elektrike para, kompiuter bordi, timoni elektro-hidraulik, gome rezerve, etj, kontrollet e serviset tek Porsche ALBANIA.

6. HONDA Insight 1.3 (benzina + hibride) Automatike (2011) - SHITET: 8500 Euro (22000 Euro e re) (90000 km) (klima automatike me 2 zona, radio cd mp3, ekran me ngjyra e sistem dixhital, aux-sd, timoni me lekure e me komanda, pilot automatik, pasqyra me sinjale dhe me palosje me buton, 8 airbag, dritat bi-Xenon me larje, disqe alumini, drita mjegulle, dritat LED mbrapa, ECO buton, kamio automatike CVT, timoni elektro-hidraulik, xhamat elektrike, kompiuter bordi, gome rezerve, etj, kontrollet e serviset tek Honda ALBANIA - FB Album: https://www.facebook.com/pg/ALBARENTPAGE/photos/?tab=album&album_id=481413781873658

7. HYUNDAI IX35 2.0 CRDI (nafte) Automatike 4WD (2012) - SHITET: 13500 Euro (27000 Euro e re) (150000 km) (klima automatike 2 zona, radio cd mp3, ekrani me touchscreen aux e usb, timoni me lekure e komanda, hyrja dalja e ndezja pa celes, pasqyra me sinjale e palosje me buton, 8 airbag, drita mjegulle, xhama te erreta mbrapa, tavan panoramik, sedilje lekure elektrike perpara dhe me ngrohje para e mbrapa, xhamat elektrike, disqe alumini, sensor parkimi mbrapa me shfaqje ne ekran kamera, shina mbi tavan, pilot automatik, bllokues diferenciali, sistem Tiptronik per marshet dhe kamio automatike, Navigator, sensor drite e shiu, kompiuter bordi, gome rezerve, etj, kontrollet e serviset tek Hyundai Auto ALBANIA - ne gjendje super te mirembajtur)

Automjetet jane aktualisht ne gjendje optimale, operative ne Floten e Albarent, dhe keto cmime vlejne per gjendjen e tyre aktuale.
Cdo cmim permban tvsh. Ofertat vlejne per pagesa direkte, pagesat me keste ose me vonesa kane tarifa plus.
ALBARENT sh.p.k. – per kontakte: 0682049911/0682042211 ose na kontaktoni me e-mail ne: info@albarent.al

LISTA e AUTOMJETEVE OKAZION NE SHITJE nga ALBARENT!
LISTA e AUTOMJETEVE OKAZION NE SHITJE nga ALBARENT!
LISTA e AUTOMJETEVE OKAZION NE SHITJE nga ALBARENT!
LISTA e AUTOMJETEVE OKAZION NE SHITJE nga ALBARENT!